درباره ما

این گروه نرم افزاری در سال 1377 با همکاری جمعی از کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و با هدف تولید نرم افزارهای حرفه ای، سیستمهای اتوماسیون سازمانی و طراحی وب سایتهای تخصصی پا گرفت و با توجه به تجربیات گذشته بدنه کارشناسی گروه، در فاصله کوتاهی موفق به تولید طیف وسیعی از محصولات نرم افزاری جهت مکانیزه کردن حوزه های مختلف مالی و اداری شد. ویژگی شاخص این محصولات پشتیبانی کامل از عملیات بخشی و فرا بخشی در شرکتها و موسسات خصوصی و دولتی است به گونه ای که می تواند طیف وسیعی از نیازهای نرم افزاری یک سازمان مدرن را پوشش دهد. میزان انعطاف و اندازه پذیری این محصولات به گونه ای است که خریداران محصولات ما گستره وسیعی از کسب و کارهای کوچک تا سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی را شامل می شود. 
 
مهمترین هدف ما از ایجاد نرم افزارهای حسابداری ایجاد سیستمی  است که بتواند پاسخگوی تمامی نیازهای حسابداری شما در سرتاسر کشور باشد و تمامی گزارشها و تحلیلهای مدیریتی را در اختیارتان قرار دهد و در عین حال سادگی کار با این نرم افزار سرعت بسیار بالا در انجام محاسبات را برای شما به ارمغان بیاورد.
این نرم افزار به راحتی موجودی تمامی حسابها را در شرکت شما حفظ نموده و در کمترین زمان ممکن تمامی گزارش های مورد نیاز شما را تهیه می نماید.

با مجموعه راه حل های ما  شما با آسودگی تمام به تجارت خویش بپردازید و هر آنچه مربوط به حسابداری باشد به ما بسپارید .
نرم افزار حسابداری هانا نرم افزاری یکپارچه و جامع برای اداره امور مالی انواع  شرکت ها و موسسات تجاری می باشد که به دنبال هر چه دقیق تر شدن حسابهای روزانه خود می باشند.
 
این نرم افزار که توسط متخصصین گروه نرم افزاری آی لند تهیه شده است دارای محیطی کاملا کارآمد و مطابق نیازهای تجاری در ایران بوده و تمامی نیازهای حسابداری را برآورده می سازد.
این نرم افزار تمام امکانات یک سیستم حسابداری و انبارداری کامل را دارا می باشد و با محیطی ساده اما کامل، به سهولت امور حسابداری کمک می کند .
 
پرسنل و متخصصین هانا یکی از پرسابقه ترین و متخصص ترین برنامه نویسان و حسابداران بوده که قادر به  پاسخگویی به تمامی نیازهای شما می باشند.
خدمات تلفنی و حضوری در دفتر کاری شما به صورت نامحدود و آموزش از جمله خدمات محصولات ما می باشد. تمامی این خدمات به صورت رایگان بوده از این بابت هیچ گونه پرداخت اضافی صورت نخواهد گرفت.